Хіропрактика

ХіропрактикаХіропрактика, є одним із різновидів мануальної терапії і має дуже давню історію, якій вже не одна тисяча років. Лікування захворювань за її допомогою успішно використовувалося ще в прадавніх цивілізаціях Месопотамії, Єгипту, Китаю, Індії і Древньої Греції. Та і не тільки в них, практично в будь-якому місці земної кулі завжди були лікарі, які володіли методиками вправлення кісток, – костоправства, які допомагали людям при переломах, вивихах і, звичайно ж, при болю в хребті. І, відповідно, дана практика лікування називалась по своєму в кожній місцевості і в різні тимчасові періоди. Сама хиропратика, назва якої походить від грецького cheir – кисть руки, і praxis, що означає - дія, веде свою новітню історію з 1985 року. Тоді Данієль Девід Палмер заснував школу хіропрактиків і зумів вилікувати пацієнта, встановивши зв'язок між зсувом у нього хребця шиї і втратою слуху. І в даний час дана методика лікування людей, шляхом вправлення хребців, роботи з суглобами і навіть внутрішніми органами, яка здійснюється руками, зайняла своє гідне місце серед інших медичних спеціальностей.

Основою хиропрактики є робота з хребтом, котрий вміщує в собі спинний мозок, який управляє через нервові закінчення опорно-руховим апаратом, роботою всіх внутрішніх органів і системами організму. Тому, якщо в хребті відбуваються деструктивні зміни, то при цьому може статися затиск нервових корінців або навіть самого спинного мозку, що викликає у свою чергу порушення в організмі людини, які в результаті завжди проявляються тією або іншою хворобою. Хіропрактика дозволяє в даному випадку руками усунути таке затискання, причому, деколи для цього достатнього одного сеансу, якщо випадок не складний і пацієнт звернувся відразу за допомогою. Але зазвичай, для лікування потрібно пройти цілий курс лікування, поки хребет повністю не відновить свою функціональність.

По складності хиропратика практично не поступається хірургії, адже в ній від фахівця вимагається встановити зв'язок хвороби і стану хребта, і лише за допомогою рук, без спеціальних інструментів, вилікувати пацієнта. І як в хірургії, неправильний діагноз і будь-який невірний рух при лікуванні, може бути критично небезпечним для життя пацієнта, що і накладає особливу відповідальність на фахівців, що практикують хіропрактику.

Хіропрактика на ділі довела свою ефективність, тому і користується такою популярністю. Переконливим доказом цьому може бути той факт, що в США щорік 20 мільйонів пацієнтів звертаються за допомогою саме до хіропрактиків, з них близько 70 відсотків мають проблеми з хребтом. А сама хіропрактика займає третє місце по кількості лікарів, після традиційних лікарів і стоматологів.

Дана методика покладена в основу лікування і профілактики широкого спектру захворювань, за допомогою апарату Серагем Майстер CGM-М3500, в якому природна лінія хребта відновлюється масажем спеціальною системою нефритових роликів, які випрямляють його навіть краще, ніж людські руки і при цьому передають лікувальне тепло організму людини, що зцілюється.

Пошук по сайту
Статистика

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.
Украинский портАл