Лікувальний масаж

Лікувальний масажВсю історію людство для лікування багатьох захворювань використовує лікувальний масаж, який не втратив своєї популярності і сьогодні. Його застосування виправдано при лікуванні великої кількості різних захворювань і травм. Лікувальний масаж підсилює в організмі крово- і лімфовідтік, стимулює організм, до самолікування, через вироблення біологічних активних речовин, а також підвищує еластичність м'язових волокон, знімає їх спазми і сприяє розслабленню м'язів. Із-за останніх чинників масаж широко застосовують в спорті. Лікувальний масаж чудовий і тим, що результати від нього відчуваються вже після перших сеансів, оскільки біль зменшується, а загальне самопочуття покращується.

Не дивлячись на те, що лікувальний масаж, судячи з його назви, має на увазі лікування, він часто призначається і повністю здоровим людям, з метою профілактики захворювань і підвищення тонусу організму. Фактично будь-який вигляд масажу, будучи правильно підібраним, є лікувальним, оскільки він, в тій чи іншій мірі, сприяє поліпшенню самопочуття і практично завжди корисний для пацієнта.

Існують різні методики лікувального масажу, які призначаються лікарем пацієнтові залежно від наявних захворювань, оскільки кожна методика має свої показання до застосування або ж, навпаки, протипоказання.

Лікувальний масаж буває загальним і локальним. При загальному масажі, він проводиться на всьому тілі, а при локальному, він акцентується лише на його хворій області.

Класичний лікувальний масаж дає відмінні результати при лікуванні захворювань, в тій чи іншій мірі пов'язаних з хребтом: артрит і остеохондроз, біль у попереку, спині чи шиї. Також він відмінно знімає втому, підвищуючи тим самим не лише фізичну, але і розумову працездатність. Лікувальний масаж здатний, навіть, позбавити вас від головного болю.

Лікувальний масаж, що проводиться апаратом Серагем Майстер CGM-M3500, виконується на хребті пацієнта спеціальним внутрішнім прожектором, який рухається знизу вгору, і тим самим сприяє відновленню його природної форми, що допомогає нормалізації його функціонування.

Пошук по сайту
Статистика

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.
Украинский портАл